Oferta – TRANSPORT GRATIS! – do 50 km od Olsztyna

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne przydomowe oczyszczalnie ścieków, dzięki którym rozwiążą Państwo problem ścieków generowanych przez gospodarswo domowe. Dodatkowo służymy fachową pomocą, przy projektowaniu instalacji i doborze odpowiedniego rodzaju oczyszczalni dopasowanej do warunków i Państwa wymagań. Pomagamy również we wszystkich formalnościach urządowo prawnych jakie są związane z instalacją przydomowej oczyszczalni ścieków.

.

W ciągłej sprzedaży posiadamy między innymi:

Zbiorniki szczelne (szamba)


Różnej wielkości zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do gromadzenia ścieków z budynków mieszkalnych i gospodarczych, wytrzymałe i przystosowane do przykrywania warstwą gruntu do 1m (w najpopularniejszych wersjach). Posiadamy szamba wykonane z HDPE dostępne w wielkościach od 2000 litrów do 60000 litrów.

Przykładem zbiornika szczelnego są zbiorniki bezodpływowe CARBON firmy HYDRO

Szambo 8m3 HYDRO CARBON

.

Separatory węglowodorów i olejów (koalescencyjne)


Separator węglowodorów ma szczególne zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość przedostania się do kanalizacji substancji ropopochodnych. Między innymi w:

  • myjniach i warsztatach samochodowych,
  • stacjach benzynowych,
  • parkingach.

Seperator ten jest stosowany razem z piaskownikiem (odmulaczem).

Przykładem separatorów węglowodorów i olejów są separatory firmy HYDRO

Separator węglowodorów

.

Separatory tłuszczów


Seperator tłuszczu warto stosować wszędzie tam gdzie ścieki zawierają większą ilość tłuszczów, np w:

  • restauracjach,
  • hotelach,
  • masarniach,
  • barach szybkiej obsługi.

Duża ilość tłuszczu może powodować zatykanie przewodów kanalizacyjnych, korozję i nieprzyjemny zapach, dlatego często konieczne jest wyseparowanie ich zanim ścieki dostaną się do kanalizacji.

Przykładem separatorów tłuszczów są separatory firmy HYDRO

Przykładowy separator tłuszczu

.

Studzienki wodomierzowe


Studzienki te stosowane są wszedzie tam gdzie pewne urządzenia należy chronić przed wysokim poziomem wód gruntowych. Betonowa obsypka w cześci dennej zapobiega przed wypłynięciem całej studzienki. Dostęp odbywa się poprzez właz rewizyjny o srednicy 60cm. Studzienka wyposażona jest w drabinke, która znacznie ułatwia czynności rewizyjne.

.

Przepompownie


Urządzenia te stosowane są w przypadkach niekorzystnych układów spadków lub wysokiego poziomu wód gruntowych, gdzie koniczne jest przepompowanie wody do drenażu w nasypie, lub w odleglejsze miejsce. W swojej ofercie posiadamy duży wybór różnego rodzaju przepompowni, do wszystkich rodzajów mediów (ścieków z osadnika, wody włóknistej, lub nie zawierającej zanieczyszczeń). Wszystkie parametrey przepompowni takie jak szerokości wlotów, wylotów, wysokość i poziomy instalowane są zależnie od życzenia klienta.

Przepompownia jest wykonana jako zbiornik monolityczny z polietylenu wysokiej gęstości HDPE, w formie walca ze szczelnym dnem, gwarantującym całkowitą szczelność oraz wysoką wytrzymałość. Korpus przepompowni nie jest klejony ani skręcany śrubami. Przepompownie występują w dwóch opcjach budowy tj. jednopłaszczowe wykonane metodą rotomuldingu oraz dwupłaszczowe wykonane metodą rotacji synchronicznej (spiro strukturalne)

Przepompownie firmy HYDRO

.